Bazén Bestway® Power Steel™ Deluxe Series™, vzor ratan 366x100 cm, rebrík, AKCIA 223

Bazén Bestway® Power Steel™ Deluxe Series™, vzor ratan 366x100 cm, rebrík, AKCIA 223
Obj. číslo:
11772
Popis:
Cena bez DPH
270,75 €
Cena s DPH
324,90 €
Dostupnosť:
Na objednávku

ks

Bazén Power Steel ™ s rozmermi 3,66 m x 1,0 m od Bestway® je prvou voľbou pre rodiny s deťmi, vďaka vynikajúcej konštrukcii oceľového rámu navrhnutej pre maximálnu pevnosť a odolnosť. Po minimálnej jednoduchej montáži je tento bazén tou správnou odpoveďou pre Vašu potrebu osviežiť sa v lete na záhrade. Power Steel je vyrobený z 3-vrstvového materiálu Tritech ™, na jeho vonkajšej strane je ratanová potlač a na spodnej časti nájdete realistickú obkladovú potlač.
Ďalšími skvelými vlastnosťami sú kovové rámy odolné voči korózii a vypúšťací ventil na reguláciu prietoku, vhodný pre jednoduché vypustenie. Bazén je tiež vybavený systémom Seal & Lock System ™ pre bezpečné a pripojenie k potrubiu. Je dodávaný s filtračným čerpadlom Flowclear Skimatic ™ s prietokom 2 006 L / H, ktoré udržiava vodu v bazéne vždy čistú a sviežu. Okrúhly tvar bazéna zaisťuje ľahkú inštaláciu, vyššiu stabilitu a menej plytvania priestorom v dôsledku toho, že bazén nevyžaduje bočnú podporu. Pri správnej údržbe Vám poskytne bazén Bestway Power Steel letné potešenie z kúpania mnoho rokov.
Pozrite si naše doplnkové príslušenstvo a vyberte si: sieťky, filtrácie, pumpy, schodíky, alebo chlórové prípravky a iné.
Vlastnosti:
3,66 m x 1,0 m
Kapacita (90%): 9 150 L
Jednoduchá inštalácia
Kovové rámy odolné voči korózii
Realistická ratanová potlač dopĺňa Vašu záhradu pestrými medovými odtieňmi
Hrubé 3-vrstvové bočné steny z polyesteru a PVC
3-vrstvový pás pre dodatočnú oporu
Antibakteriálna filtračná kazeta predlžuje životnosť a zabezpečuje efektívne filtrovanie. Zabraňuje rastu rias, plesní a iných baktérií
Vstavaný vypúšťací ventil pre jednoduché vypustenie bazéna po pripojení ventila na záhradnú hadicu (zahŕňa aj adaptér)
Extra odolné bočné steny sú vyrobené z Tritech™, 3-vrstvového zosilneného materiálu s polyesterovým jadrom, ktoré je obalené dvoma vrstvami hrubého PVC materiálu. Toto vrstvenie vytvára celkovú hrúbku 0,40-0,80 mm (16-32)
Obsah balenia:
Bazén
Rebrík
Filtračná pumpa
Plachta na bazén
Lepiaca opravná záplata

Kategórie

Kontaktujte nás už dnes

Tel: 045/55 19 043