Merač vzdialenosti Strend Pro DIME 80M, laserový AKCIA 231

Merač vzdialenosti Strend Pro DIME 80M, laserový AKCIA 231
Obj. číslo:
12164
Popis:
Cena bez DPH
33,25 €
Cena s DPH
39,90 €
Dostupnosť:
Na objednávku

ks

Laserový merač vzdialenosti STREND PRO DIME 80M je určený na meranie vzdialeností, diaľok, výšok, odstupov, sklonov, výpočet plôch a objemov. Ak je meranie vykonávané za nepriaznivých podmienok, napríklad jasné slnečné svetlo, meranie drsných alebo zle odrážajúcich sa povrchov, príliš vysoká alebo príliš nízka teplota prostredia, vyskytujú sa odchýlky merania. Laserový merač poskytuje merací rozsah 0.05m ~ 80m, rozlíšenie 1 mm a presnosť ± 1,5 mm. Merač sa vypne automaticky, po 180 sekundách a laser sa vypne taktiež automaticky, po 20 sekundách.
Merač disponuje množstvom praktických funkcií. Pomocou laserového merača je možné meranie vzdialenosti, plochy, objemu, kontinuálne meranie, nepriame meranie výšky (Pytagorova veta), sčítanie a odčítanie hodnôt, zmena meracej jednotky „m” (meter) /„ft” (stopa) /„in” (palec), meranie sklonu (digitálna vodováha) a mnoho ďalšieho. Hodnota, prípadne koncový výsledok ukončeného merania sa automaticky uloží. Z pamäte sa dá vyvolať maximálne 99 hodnôt (namerané hodnoty alebo koncové výsledky). V režime kontinuálneho merania sa môže merací prístroj relatívne pohybovať k cieľu, pričom nameraná hodnota sa aktualizuje každých 0,5 s.
Laser vyžaruje žiarenie, ktoré je klasifikované podľa EN 60825-1 ako trieda II. Laserové žiarenie môže spôsobiť vážne zranenie očí a poškodenia zraku. Preto nie je vhodné smerovať laserový lúč na osoby ani na zvieratá ani sa nepozerať do priameho či odrazeného laserového lúča.
Obsah balenia:
Laserový merač vzdialenosti
2 x 1,5 V AAA batérie
Popruh
Návod na použitie

Kategórie

Kontaktujte nás už dnes

Tel: 045/55 19 043