Páska tesa® Mounting PRO Ultra Strong, montážna, obojstranná, lepiaca, 19 mm, L-5 m

Páska tesa® Mounting PRO Ultra Strong, montážna, obojstranná, lepiaca, 19 mm, L-5 m
Obj. číslo:
13000
Popis:
Cena bez DPH
14,83 €
Cena s DPH
17,80 €
Dostupnosť:
skladom 2 bal
Obsah balenia:
5 bal bal
(89 € s dph / m)

bal

Najvýkonnejšia montážna páska je vhodná na bezpečné a trvalé upevnenie predmetov. Páska má nosnosť až 10 kg na 10 cm. Použitie v interiéri aj exteriéri: Extrémne silný lepiaci povrch spoľahlivo funguje na dlaždiciach, upravenom dreve a väčšine plastov.
Okamžitá voľba na upevnenie ťažkých predmetov na želané miesto: Najvýkonnejšia obojstranná páska tesa má nosnosť až 10 kg na 10 cm pásky – jednoduché riešenie na okamžité upevnenie bez čakania.
Spoľahlivé upevnenie bez akýchkoľvek trvalých otvorov: Montážna páska tesa PRO Mounting Ultra Strong posiela skrutky, hmoždinky aj klince do starého železa – na rýchlu a jednoduchú montáž bez použitia náradia.
Na použitie v interiéri aj exteriéri: Na lepenie na dlaždice, drevo, kameň a väčšinu plastov. Dokáže dokonca vyrovnať mierne nerovnosti povrchov – ideálna na upevnenie menoviek, líšt, ozdobných predmetov, skriniek na kľúče a pod.
Jednoduché použitie: Montážnu pásku je možné nastrihať na jednotlivé menšie alebo väčšie kúsky na získanie lepiaceho pásu v optimalizovanej veľkosti.

Kategórie

Kontaktujte nás už dnes

Tel: 045/55 19 043